Nastavení soukromí

Pro poskytování služeb používáme soubory cookies. Některé z nich jsou pro fungování webu nutné, zatímco jiné nám pomohou vylepšit váš uživatelský zážitek a rychleji vás navést k tomu, co právě hledáte.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Svůj souhlas můžete snadno definovat kliknutím na tlačítko Přijmout vše Přijmout vše Nastavení
 

Anigozanthos flavidus - klokaní tlapky Balení obsahuje 10 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

Anigozanthos flavidus - klokaní tlapky Balení obsahuje 10 semen

Anigozanthos Flavidus - Klokaní tlapky

Anigozanthos Flavidus - Klokaní tlapky

 
 
Naše cena s DPH:
24 Kč
Naše cena bez DPH:
20,87 Kč
Cena v cizí měně:
0,96 Euro
Množství:
44
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 10 semen

 

 

Popis

Klokaní tlapky (Anigozanthos flavidus) je opravdu zajímavá a typicky hrnková dekorativní rostlina, pocházející z Austrálie. 30 – 60 cm dlouhé, úzce kopinaté šedozelené listy tvoří bazální růžici. Rostlina kvete od července do konce září zvláštními, červeně zbarvenými květy, které se objevují na konci dlouhých stonků a svým vzhledem připomínají „klokaní tlapky“.

 

Výška rostliny

Rostlina dorůstá výšky kolem 60 cm.

 

Květ

Netradiční červený květ dosahuje výšky okolo 60 cm.

 

Nároky

Rostlina má ráda slunné stanoviště, písčitou půdu a středně silnou zálivku. Dobře snáší suchý vzduch v bytě. V létě vyžaduje teploty od 18 do 25 °C, na zimu je vhodné ji zazimovat na světlém a chladném místě s teplotou okolo 10 °C.

 

Výsev a klíčení

Semena namočte na 24 hodin do vlažné vody. Následuje výsev na povrch propustného substrátu pod sklo. Semena lehce přitlačte do substrátu.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist