Rajče Azoychka Balení obsahuje 10 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

Rajče Azoychka Balení obsahuje 10 semen

 
 
Konečná cena:
14 Kč
Cena v cizí měně:
0,56 euro
0,72 Dollar
Množství:
17
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 10 semen

 

Popis

Rajče „Azoychka“ je tyčková (indeterminantní ) odrůda steakových  rajčat pocházející z Ruska,  vyznačující se většími masitými plody  příjemně sladké chuti s nádechem citrusového aroma. Díky většímu počtu vnitřních přepážek oproti jiným odrůdám lze rajčata snadno krájet na plátky. Jsou vhodná do sendvičů, na přípravu čerstvých zeleninových salátů, na přízdobu pokrmů, ale i k tepelnému zpracování a k přímému konzumu.

 

Výška rostliny

Tyčková odrůda vyžadující oporu.

 

Plod

Velké masité kulovité zploštělé žebrované plody o průměru 7 - 10cm dozrávají do žlutooranžové barvy. Doba zrání 80 až 90 dní.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 60x100. Důležitá je pravidelná zálivka s přihnojením. Rostlinu je vhodné pěstovat na jeden či dva výhony, ostatní zálistky jak je to možné vyštípneme. Rostlina vyžaduje oporu.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální  teplota  pro klíčení rajčatových semen je 20-25°C.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist