Nastavení soukromí

Pro poskytování služeb používáme soubory cookies. Některé z nich jsou pro fungování webu nutné, zatímco jiné nám pomohou vylepšit váš uživatelský zážitek a rychleji vás navést k tomu, co právě hledáte.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Svůj souhlas můžete snadno definovat kliknutím na tlačítko Přijmout vše Přijmout vše Nastavení
 

Rajče Start S F1 Balení obsahuje 20 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 

Rajče Start S F1 Balení obsahuje 20 semen

Číslo výrobku:
1-0679-90010-01
Naše cena s DPH:
19 Kč
Naše cena bez DPH:
16,52 Kč
Cena v cizí měně:
0,82 Euro
Množství:
32
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 20 semen

Osivo je negativně testováno na virus ToBRFV.

  

Popis

Rajče „Start S F1“ hybrid je raná tyčková (indeterminantní) odrůda vyznačující se středně velkými plody sladké chuti odolnými proti praskání vhodnými jak k přímé konzumaci, tak i do čerstvých zeleninových salátů, na výrobu kečupu a k širokému tepelnému zpracování.

 

Výška rostliny

Tyčková odrůda vyžadující oporu.

 

Plod

Středně velké kulaté lehce žebrované plody o hmotnosti cca 70 – 90g dozrávají do sytě červené barvy. Doba zrání 70 – 75 dní.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 60x100. Důležitá je pravidelná zálivka s přihnojením. Rostlinu je vhodné pěstovat na jeden či dva výhony, ostatní zálistky jak je to možné vyštípneme. Rostlina vyžaduje oporu.

 

Výsev a  klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20 - 25°C.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist