Nastavení soukromí

Pro poskytování služeb používáme soubory cookies. Některé z nich jsou pro fungování webu nutné, zatímco jiné nám pomohou vylepšit váš uživatelský zážitek a rychleji vás navést k tomu, co právě hledáte.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Svůj souhlas můžete snadno definovat kliknutím na tlačítko Přijmout vše Přijmout vše Nastavení
 

Rajče Anna Russian Balení obsahuje 10 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

Rajče Anna Russian Balení obsahuje 10 semen

Naše cena s DPH:
19 Kč
Naše cena bez DPH:
16,52 Kč
Cena v cizí měně:
0,76 Euro
Množství:
5
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 10 semen

 

Popis

Rajče Anna Russian je tyčková (indeterminantní) odrůda rajčat steakového typu vyznačující se velkými sytě růžovými až červenými plody výborné chuti a netradičního srdcovitého tvaru. Rajčata jsou díky většímu počtu vnitřních přepážek zvláště vhodná na krájení do sendvičů, na přízdobu pokrmů a do salátů. Své uplatnění mají i při grilování a vaření, na přípravu omáček, polévek atp.

 

Výška rostliny

Tyčková odrůda vyžadující oporu.

 

Plod

Velké srdcovité masité plody o hmotnosti cca 150 až 500g dozrávají do sytě růžové až červené barvy. Doba zrání je cca 90 dní. 

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 60x100. Důležitá je pravidelná zálivka s přihnojením. Rostlinu je vhodné pěstovat na jeden či dva výhony, ostatní zálistky jak je to možné vyštípneme. Rostlina vyžaduje oporu.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální  teplota  pro klíčení rajčatových semen je 20-25°C.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist