Rajče Rambling Gold Stripe Balení obsahuje 10 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

Rajče Rambling Gold Stripe Balení obsahuje 10 semen

Rambling Gold Stripe

Rambling Gold Stripe

Naše cena s DPH:
23 Kč
Naše cena bez DPH:
19,01 Kč
Cena v cizí měně:
0,92 euro
Množství:
96
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 10 semen

 

 

Popis

Rajče Rambling Gold Stripe je nová, velice produktivní, převislá (determinantní) odrůda cherry rajčátek, odolná proti chorobám, předurčená k pěstování v nádobách, truhlících nebo závěsných koších na balkonech, terasách či parapetech. Vyznačuje se plody velice atraktivního neobvyklého vzhledu a výborné sladkokyselé chuti, vhodnými jak k přímé konzumaci, tak do pestrých zeleninových salátů a na přízdobu pokrmů.

 

Výška rostliny

Převislá odrůda.

 

Plod

Menší, kulaté plody zlatožluté barvy se zelenými pruhy o hmotnosti okolo 30g dozrávají do zlatožluté s bílými pruhy. Doba zrání je přibližně 62 - 68 dní.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Doporučené množství do truhlíku dlouhého 60 cm jsou 4 rostliny. Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením. Při pěstování rajčat v nádobách, nebo truhlících jsou výhodou balkony orientované na slunnou stranu. 

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20-25°C.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist