Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

Rajče Karla Balení obsahuje 20 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

Rajče Karla Balení obsahuje 20 semen

Naše cena s DPH:
14 Kč
Naše cena bez DPH:
12,17 Kč
Cena v cizí měně:
0,56 Euro
Množství:
54
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 20 semen

Osivo je negativně testováno na virus ToBRFV.

 

 

Popis

Rajče „Karla“ je středně raná keříčková (determinantní) odrůda rajčete, vyznačující se pevnými plody s atraktivní barvou dužiny. Rajčata jsou vhodná zvláště na sendviče, do salátů a na přízdobu pokrmů, ale i k přímé konzumaci. Tato odrůda rajčat je svými vlastnostmi předurčená zvláště k pěstování na balkónech, terasách, v pařeništích a menších zahrádkách.

 

Výška rostliny

Keříčková odrůda dorůstající výšky okolo 50 cm.

 

Plod

Středně velké  na spodní straně  lehce zašpičatělé pevné plody vynikající rajčatové chuti s intenzivně červenou barvou dužiny dozrávající do sytě červené barvy. Doba zrání je přibližně 75 – 80 dní.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 80x100. Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20 - 25 °C.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist