Divoké rajče 15 semen Balení obsahuje 15 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

Divoké rajče 15 semen Balení obsahuje 15 semen

 
 
Číslo výrobku:
0,1
Číslo karty:
0,1
 
Konečná cena:
12 Kč
Cena v cizí měně:
0,48 euro
0,62 Dollar
Množství:
374
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 15 semen

 

Popis

„Divoké rajče“, netradiční  velmi úrodná odrůda rajčat, získávající si mezi zahrádkáři stále větší oblibu, vyznačující se bujným růstem, nenáročná na pěstování, odolná vůči chorobám, kterou lze pěstovat jako tyčkovou (indeterminatní) s vyvazováním, nebo jako minihouštinu, kterou tvoří volně se plazící výhonky. Drobné plody s výraznou rajčatovou chutí jsou vhodné jak k přímé konzumaci, tak na přízdobu pokrmů, do zeleninových salátů a také na sušení. 

 

Výška rostliny

Odrůda pěstovaná jako tyčková s oporou, nebo bez vyvazování stylem plazení a vytvoření minihouštiny. Viz foto jediné sazenice ,která dokáže pokrýt až 10 metrů čtverečních plochy .

 

Plod

Drobné kulaté plody o velikosti 1-1,5 cm dozrávající do jasně červené barvy. Doba zrání přibližně 70 dní. 

 

Nároky

„Divoké rajče“, netradiční  velmi úrodná odrůda rajčat, získávající si mezi zahrádkáři stále větší oblibu, vyznačující se bujným růstem, nenáročná na pěstování, odolná vůči chorobám, kterou lze pěstovat jako tyčkovou (indeterminatní) s vyvazováním, nebo jako minihouštinu, kterou tvoří volně se plazící výhonky. Drobné plody s výraznou rajčatovou chutí jsou vhodné jak k přímé konzumaci, tak na přízdobu pokrmů, do zeleninových salátů a také na sušení. Z jedné sazenice je možno sklidit 5-10 kg malých chutných plodů .

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20-25°C.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist