Rajče 2 x 20 Tumbling Tom Yellow + Red převislé truhlíkové Balení obsahuje 2 x 20 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

Rajče 2 x 20 Tumbling Tom Yellow + Red převislé truhlíkové Balení obsahuje 2 x 20 semen

Konečná cena:
30 Kč
Cena v cizí měně:
1,20 euro
1,54 Dollar
Množství:
73
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje samostatně balená semena 

20 semen  Tumbling Tom Yellow

20 semen  Tumbling Tom Red

 

Popis

Rajče Tumbling Tom Yellow + Red ( Lycopersicon lycopersicum) je zakrslá keříčková (determinantní) odrůda převislých cherry rajčátek určená zvláště k pěstování v závěsných nádobách, nebo v samozavlažovacích truhlících. Rajčátka působí stejně dekorativně na terase, jako na talíři. Jsou vhodná jako přízdoba pokrmů, do salátů, ale i k přímé konzumaci. Jejich velikost ocení zvláště děti, které se mohou zároveň i podílet na jejich pěstování a sklizni. Tato odrůda se vyznačuje se velmi vysokou úrodností.

 

Výška rostliny

Keříčková odrůda.

 

Plod

Malé kulaté 2 – 3 cm velké šťavnaté plody vynikající jemné chuti dozrávají do zlatožluté barvy Yellow a do jasně červené Red. Doba zrání je přibližně 60 -70 dní.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Doporučené množství do truhlíku dlouhého 60 cm jsou3-4 rostliny. Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením.

 
Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20-25°C.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist