Nastavení soukromí

Pro poskytování služeb používáme soubory cookies. Některé z nich jsou pro fungování webu nutné, zatímco jiné nám pomohou vylepšit váš uživatelský zážitek a rychleji vás navést k tomu, co právě hledáte.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Svůj souhlas můžete snadno definovat kliknutím na tlačítko Přijmout vše Přijmout vše Nastavení
 

Rajče 2 x 10 Tumbling Tom Yellow + Red převislé truhlíkové Balení obsahuje 2 x 10 semen | Semena, sazenice - zelenina, chilli, rajčata, palmy - neoseeds.cz

 
 
Registrace
 
 
 

Rajče 2 x 10 Tumbling Tom Yellow + Red převislé truhlíkové Balení obsahuje 2 x 10 semen

Tumbling Tom Yellow + Red

Tumbling Tom Yellow + Red

Číslo výrobku:
3-0679-90266-01 , 3-0679-90267-01
Konečná cena:
56 Kč / balení
Cena v cizí měně:
2,41 Euro
Množství:
26 balení
Termín dodání:
skladem
 
balení
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje samostatně balená semena 10 semen Tumbling Tom Yellow a 10 semen Tumbling Tom Red

Osivo je negativně testováno na virus ToBRFV.

 

 

Popis

Rajče Tumbling Tom Yellow + Red (Lycopersicon lycopersicum) je zakrslá keříčková (determinantní) odrůda převislých cherry rajčátek určená zvláště k pěstování v závěsných nádobách, nebo v samozavlažovacích truhlících. Rajčátka působí stejně dekorativně na terase, jako na talíři. Jsou vhodná jako přízdoba pokrmů, do salátů, ale i k přímé konzumaci. Jejich velikost ocení zvláště děti, které se mohou zároveň i podílet na jejich pěstování a sklizni. Tato odrůda se vyznačuje se velmi vysokou úrodností.

 

Výška rostliny

Keříčková odrůda.

 

Plod

Malé kulaté 2 – 3 cm velké šťavnaté plody vynikající jemné chuti dozrávají do zlatožluté barvy Yellow a do jasně červené Red. Doba zrání je přibližně 60 – 70 dní.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Doporučené množství do truhlíku dlouhého 60 cm jsou 3 – 4 rostliny. Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20 - 25 °C.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist