Rajče Beefsteak Pineapple Balení obsahuje 10 semen | Neo seeds

 
 
 
 
 
 

Rajče Beefsteak Pineapple Balení obsahuje 10 semen

Beefsteak Pineapple

Beefsteak Pineapple

Konečná cena:
14 Kč
Cena v cizí měně:
0,56 euro
0,72 Dollar
Množství:
72
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 10 semen

 

Popis

Rajče Beefsteak Pineapple (biftek ananas), pocházející původně z USA, je tyčková (indeterminantní), velmi výnosná odrůda steakového typu, vyznačující se velkými, pevnými, atraktivně zbarvenými masitými plody s malým počtem semen a jemnou sladkou ovocnou příchůtí. Rajčata mají v kuchyni široké použití. Jsou vhodná, jak k tepelnému zpracování, tak do salátů, na přízdobu pokrmů, na sendviče i k přímému konzumu. Vzhledem k většímu počtu vnitřních přepážek a kompaktnosti plodu se výborně krájejí na plátky a nerozpadají se.

 

Výška rostliny

Tyčková odrůda vyžadující oporu. Dorůstá výšky až 200 cm.

 

Plod

Velké, kulaté, lehce zploštělé plody dosahují hmotnosti až 2 kg. Dozrávají do atraktivní žlutočervené barvy. Doba zrání je přibližně 80 – 90 dní.   

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 60x100. Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením. Rostlinu je vhodné pěstovat na jeden či dva výhony, ostatní zálistky jak je to možné vyštípneme. Rostlina vyžaduje oporu.  

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální  teplota pro klíčení rajčatových semen je 20-25°C.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist