Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

Rajče Brown Berry Balení obsahuje 10 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

Rajče Brown Berry Balení obsahuje 10 semen

Naše cena s DPH:
17 Kč
Naše cena bez DPH:
14,78 Kč
Cena v cizí měně:
0,68 Euro
Množství:
7
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 15 semen

Osivo je negativně testováno na virus ToBRFV.

 

 

Popis

Rajče Brown Berry je středně raná tyčková (indeterminantní) odrůda cherry rajčátek, která se vyznačuje vysokou výnosností a chuťově výbornými, polosladkými šťavnatými plody netradiční barvy, vhodnými do salátů, na přízdobu pokrmů i k přímé konzumaci. 

 

Výška rostliny

Tyčková odrůda vyžadující oporu. Rostlina dorůstá do výšky 180 – 240 cm. 

 

Plod

Malé kulaté plody o průměru kolem 1 cm rostoucí na vijanech dozrávají do cihlové až mahagonové barvy. Doba zrání je přibližně 70 – 75 dní.  

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 60x100. Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením. Rostlinu je vhodné pěstovat na jeden či dva výhony, ostatní zálistky jak je to možné vyštípneme. Rostlina vyžaduje oporu. 

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20 - 25 °C.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist