Nastavení soukromí

Pro poskytování služeb používáme soubory cookies. Některé z nich jsou pro fungování webu nutné, zatímco jiné nám pomohou vylepšit váš uživatelský zážitek a rychleji vás navést k tomu, co právě hledáte.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Svůj souhlas můžete snadno definovat kliknutím na tlačítko Přijmout vše Přijmout vše Nastavení
 

Rajče cherry Rubínek Balení obsahuje 30 semen | Semena, sazenice - zelenina, chilli, rajčata, palmy - neoseeds.cz

 
 
Registrace
 
 
 

Rajče cherry Rubínek Balení obsahuje 30 semen

Číslo výrobku:
8-0679-90004-01
Konečná cena:
14 Kč / balení
Cena v cizí měně:
0,60 Euro
Množství:
19 balení
Termín dodání:
skladem
Počet semen v balení:
30
 
balení
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 30 semen

Osivo je negativně testováno na virus ToBRFV.

  

Popis

Rajče Rubínek je keříčková (determinantní) raná odrůda cherry rajčete. Vyznačuje se zvláště velkou úrodností a jemnými velmi chutnými plody. Doba zrání je 70 – 75 dní. Plody jsou vhodné jak k přímé konzumaci, tak zvláště do salátů a na studené mísy.

 

Výška rostliny

Keříčková odrůda.

 

Plod

Plody jsou malé, kulaté, dozrávající do jasně červené barvy a dosahující hmotnosti asi 15 – 30g. Doba zrání je 70 – 75 dní.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 80x100. Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20 – 25 °C.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist