Rajče Black Cherry Balení obsahuje 10 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

Rajče Black Cherry Balení obsahuje 10 semen

Black Cherry

Black Cherry

Naše cena s DPH:
17 Kč
Naše cena bez DPH:
14,78 Kč
Cena v cizí měně:
0,68 euro
Množství:
87
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 10 semen

Osivo je negativně testováno na virus ToBRFV.

 

 

Popis

Rajče (Solanum lycopersicum) Black Cherry je tyčková (indeterminantní), středně raná odrůda, vyznačující se vysokou úrodností a atraktivními, netradičně zbarvenými aromatickými a šťavnatými plody sladké jemné chuti. Jsou vhodné jak k přímé konzumaci, tak zvláště na přízdobu pokrmů a do salátů. Sladkou chuť a menší velikost plodů ocení hlavně děti.

 

Výška rostliny

Tyčková odrůda vyžadující oporu.

 

Plod

Menší kulaté plody dosahují  hmotnosti 20 – 30g, rostou v seskupení na dlouhém vijanu v počtu asi 15 – 20 kusů. Dozrávají do purpurově černé barvy, při čemž dužina je tmavě červená. Doba zrání je asi 75 dní.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 60x100. Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením. Rostlinu je vhodné pěstovat na jeden či dva výhony, ostatní zálistky jak je to možné vyštípneme. Rostlina vyžaduje oporu.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20-25 °C.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist