Nastavení soukromí

Pro poskytování služeb používáme soubory cookies. Některé z nich jsou pro fungování webu nutné, zatímco jiné nám pomohou vylepšit váš uživatelský zážitek a rychleji vás navést k tomu, co právě hledáte.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Svůj souhlas můžete snadno definovat kliknutím na tlačítko Přijmout vše Přijmout vše Nastavení
 

Rajče Spencer Balení obsahuje 20 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 

Rajče Spencer Balení obsahuje 20 semen

Číslo výrobku:
0-0679-90024-01
Naše cena s DPH:
26 Kč
Naše cena bez DPH:
22,61 Kč
Cena v cizí měně:
1,12 Euro
Množství:
29
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 20 semen

Osivo je negativně testováno na virus ToBRFV.

  

Popis

Rajče Spencer je tyčková (indeterminální) koktejlová polopozdní hybridní odrůda určená pro teplé i studené rychlení ve sklenících i fóliovnících. V teplejších oblastech ji lze pěstovat i na poli. Tato odrůda se vyznačuje vysokou odolností proti praskání a vynikající skladovatelností. Rajčata se sklízejí s celými vijany. Doba zrání je 80 dní. Rajčátka jsou vhodná k přímé konzumaci, do salátů, na studené mísy i k tepelnému zpracování.

 

Výška rostliny

Tyčková odrůda vyžadující oporu.

 

Plod

Plody jsou kulaté, menší. Dosahují hmotnosti 30 - 40g. Rostou na jednoduchých vijanech a dozrávají do jasně až tmavě červené barvy. Doba zrání je asi 80 dní.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 60x100. Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením. Rostlinu je vhodné pěstovat na jeden či dva výhony, ostatní zálistky jak je to možné vyštípneme. Rostlina vyžaduje oporu.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20 - 25 °C.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist