Rajče Brandywine Yelow Balení obsahuje 10 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

Rajče Brandywine Yelow Balení obsahuje 10 semen

Konečná cena:
14 Kč
Cena v cizí měně:
0,56 euro
0,72 Dollar
Množství:
5
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 10 semen

 

Popis

Rajče Brandywine Yelow je tyčková (indeterminantní), středně raná, steaková  odrůda pocházející původně z USA, vyznačující se velkými plody sladké, mírně kyselkavé výrazné chuti s vyšším počtem vnitřních přepážek, takže se rajčata dají snadno krájet na plátky, aniž by se rozpadala. Jsou vhodná jak k přímé konzumaci, tak i na sendviče, přízdobu pokrmů, do salátů a na tepelné zpracování, do omáček apod.

 

Výška rostliny

Tyčková odrůda vyžadující oporu.

 

Plod

Velké kulaté plody dosahují hmotnosti až 700 g, při velikosti kolem 10 cm. Dozrávají do žluté barvy. Doba zrání je přibližně 80 dní.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 60x100. Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením. Rostlinu je vhodné pěstovat na jeden či dva výhony, ostatní zálistky jak je to možné vyštípneme. Rostlina vyžaduje oporu.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20-25°C.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist