Nastavení soukromí

Pro poskytování služeb používáme soubory cookies. Některé z nich jsou pro fungování webu nutné, zatímco jiné nám pomohou vylepšit váš uživatelský zážitek a rychleji vás navést k tomu, co právě hledáte.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Svůj souhlas můžete snadno definovat kliknutím na tlačítko Přijmout vše Přijmout vše Nastavení
 

Rajče Roma VF Balení obsahuje 20 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 

Rajče Roma VF Balení obsahuje 20 semen

Číslo výrobku:
4-0679-90236-01
Naše cena s DPH:
13 Kč
Naše cena bez DPH:
11,30 Kč
Cena v cizí měně:
0,56 Euro
Množství:
27
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 20 semen

 

Popis

Rajče Roma VF je italská velmi úrodná raná odrůda keříčkového (determinálního) rajčete přezdívaná též „italské švestky“. Plody jsou drobnější s malým počtem semen a velmi dobrou chutí. Doba zrání je asi 75 dní. Plody jsou ideální pro svoji masitou dužinu do omáček a na výrobu rajčatového protlaku. Dále se používají na výrobu salsy, na sušení a zavařování.

 

Výška rostliny

Keříčková odrůda.

 

Plod

Plod je drobnější hmotnost cca 30 – 40 g, oválný, dozrávající do červené barvy a lahodné chuti.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 80x100. Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20-25°C.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist