Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

Rajče Cheroke Purple Balení obsahuje 10 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

Rajče Cheroke Purple Balení obsahuje 10 semen

Naše cena s DPH:
16 Kč
Naše cena bez DPH:
13,91 Kč
Cena v cizí měně:
0,64 Euro
Množství:
93
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 10 semen

Osivo je negativně testováno na virus ToBRFV.

 

 

Popis

Rajče Cheroke Purple je tyčková (indeterminální) odrůda rajčete s netradičním zbarvením plodu dosahujícím běžně váhy 300 - 900 g, při zaměření na velikost plodů dosahuje hmotnosti značně nad jeden kilogram. Doba zrání přibližně 80 dní.

 

Výška rostliny

Tyčková odrůda vyžadující oporu

 

Plod

Je masitý steakového typu s malým množstvím semen. Na rozdíl od běžného plodu rajčete má uvnitř více přepážek, které jsou patrné při příčném rozříznutí. Tyto přepážky umožňují krájení plodu na plátky, aniž by se rozpadl. Proto steakové plody rajčete. Plod dozrává do netradiční purpurové barvy. Běžně dosahuje Váhy 300 - 900 g. Plody jsou velmi chutné s tenkou slupkou.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 60x100. Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením. Rostlinu je vhodné pěstovat na jeden či dva výhony, ostatní zálistky jak je to možné vyštípneme. Rostlina vyžaduje oporu.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20 - 25 °C.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist