Rajče Beefsteak Balení obsahuje 20 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

Rajče Beefsteak Balení obsahuje 20 semen

Konečná cena:
14 Kč
Cena v cizí měně:
0,56 euro
0,72 Dollar
Množství:
16
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 20 semen

 

Popis

Rajče Beefsteak je tyčková (indeterminantní) odrůda pocházející z Ameriky. Vyznačuje se obřími pevnými masitými plody steakového typu a velmi lahodné sladké chuti. Při zaměření na velikost plodu lze bez problémů vypěstovat plody s hmotností vysoko nad 1 kg. Rajčata mají uvnitř řadu kompaktních dutin, takže při příčném řezu na jednotlivé plátky nedochází k rozpadání. Tato vlastnost je ideální pro výrobu sendvičů. Vhodná jsou též do salátů, na přízdobu pokrmů, na tepelné zpracování i na konzervaci.

 

Výška rostliny

Tyčková odrůda vyžadující oporu.

 

Plod

Kulaté lehce žebrované plody obří velikosti, při standardním pěstování dosahují průměrné hmotnosti 400 – 900 g, dozrávají do jasně červené barvy. Doba zrání je 80 – 85 dní.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 60 x 100 . Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením. Rostlinu je vhodné pěstovat na jeden  výhon, ostatní zálistky jak je to možné vyštípneme. Rostlina vyžaduje oporu.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20-25°C.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist