Nastavení soukromí

Pro poskytování služeb používáme soubory cookies. Některé z nich jsou pro fungování webu nutné, zatímco jiné nám pomohou vylepšit váš uživatelský zážitek a rychleji vás navést k tomu, co právě hledáte.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Svůj souhlas můžete snadno definovat kliknutím na tlačítko Přijmout vše Přijmout vše Nastavení
 

1 x naklíčené semeno palma Bismarckia nobilis | Semena, sazenice - zelenina, chilli, rajčata, palmy - neoseeds.cz

 
 
Registrace
 
 
 

1 x naklíčené semeno palma Bismarckia nobilis

Bismarckia nobilis

Bismarckia nobilis

 
 
Konečná cena:
60 Kč / balení
Cena v cizí měně:
2,59 Euro
Množství:
2 balení
Termín dodání:
skladem
Počet semen v balení:
1
 
balení
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 1 naklíčené semeno

 

 

Popis

Bismarckia je nádherná robustní palma pocházející původně z Madagaskaru a Komorských ostrovů, která je známá pod dvěma různými jmény. Bismarckia – po německém kancléři a druhé Medemia. Palma je velice atraktivní svými nádhernými vějířovitými bělo-modro-šedými tuhými listy tvořícími krásnou korunu, která může dorůstat až do výšky 10 metrů a šířky kolem 2,5 metru. Semena mají velikost vlašského ořechu.

Tato nádherná a celosvětově oblíbená palma je předurčená svojí mrazuvzdorností do -7 °C k pěstování ve sklenících, zimních zahradách a interiérech. V létě jí prospívá letnění na zahradě.

 

Nároky

Propustná humózní zemina, dostatečně velká nádoba vzhledem k mohutnému kořenovému systému, drenáž na dně nádoby. V létě je vhodné palmu letnit na zahradě.

 

Výsadba

Semeno zasaďte kořenem dolů tak, aby zůstalo celé na povrchu substrátu, pouze je lehce přitlačte.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist