Nastavení soukromí

Pro poskytování služeb používáme soubory cookies. Některé z nich jsou pro fungování webu nutné, zatímco jiné nám pomohou vylepšit váš uživatelský zážitek a rychleji vás navést k tomu, co právě hledáte.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Svůj souhlas můžete snadno definovat kliknutím na tlačítko Přijmout vše Přijmout vše Nastavení
 

Sazenice chilli Aribibi Gusano | Semena, sazenice - zelenina, chilli, rajčata, palmy - neoseeds.cz

 
 
Registrace
 
 
 

Sazenice chilli Aribibi Gusano

Číslo výrobku:
4-0679-00939
Naše cena s DPH:
25 Kč
Naše cena bez DPH:
21,74 Kč
Cena v cizí měně:
1,08 Euro
Množství:
7
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 1 sazenici

  

Popis

Chilli paprička Aribibi Gusano (Capsicum chinenses) pocházející z Bolívie má velké množství světlých pokroucených podlouhlých plodů. Papriky jsou svěží, šťavnaté s velmi vysokou pálivostí až 300 000 SHU. Je možné je například sušit a v mlýnku připravit světlé koření, dají se použít i do omáček nebo zavařovat s jinými méně pálivými paprikami. Rostlina se rozrůstá do šířky, při nedostatečné vzdálenosti ostatních rostlin (70 cm), tvoří souvislý porost. 

 

Výška rostliny

Výška rostliny je plně závislá od prostředí, ve kterém ji pěstujeme a od podmínek, které ji poskytneme. Pohybuje se v rozmezí 40 - 60 cm.

 

Plod

Plodem jsou štíhlé lusky dlouhé přibližně 6 cm, dozrávající ze zelené barvy na bílou. Doba zrání
90 – 100 dní.

 

Nároky

Rostlina vyžaduje dostatek tepla, světla, přiměřenou zálivku (nikoliv přemokření) a humózní substrát, dobře zásobený živinami častým přihnojením. Dobře prospívá na slunných oknech, v zimních zahradách, sklenících, i venku na slunném a chráněném místě během léta.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist