Nastavení soukromí

Pro poskytování služeb používáme soubory cookies. Některé z nich jsou pro fungování webu nutné, zatímco jiné nám pomohou vylepšit váš uživatelský zážitek a rychleji vás navést k tomu, co právě hledáte.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Svůj souhlas můžete snadno definovat kliknutím na tlačítko Přijmout vše Přijmout vše Nastavení
 

Rajče Šejk Balení obsahuje 30 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 

Rajče Šejk Balení obsahuje 30 semen

Šejk

Šejk

 
 
Číslo výrobku:
2-0679-90032-01
Naše cena s DPH:
12 Kč
Naše cena bez DPH:
10,44 Kč
Cena v cizí měně:
0,52 Euro
Množství:
43
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 30 semen

Osivo je negativně testováno na virus ToBRFV.

 

Popis

Rajče Šejk - velmi raná až raná keříčková (determinantní) výnosná odrůda. Velmi oblíbená tradiční česká odrůda vhodná pro pěstování na zahradách i balkonech, protože keřík je má výšku jen 80 – 90 cm. Plod je středně velký, masitý, pevný, má podlouhle oválný tvar, krásnou, sytě červenou barvu a je velmi chutný. Hmotnost plodu je  80 - 90 gramů. Rostlina je dobře odolná vůči rozmarům počasí. Výhodou je, že nepotřebuje podporu. Má vysokou plodivost a nepotřebuje zástřih. Plody jsou výborné jak pro přímou konzumaci, tak i pro následné zpracování, jak průmyslové tak i domácí. Lze konzervovat v nálevech a je předurčen na výrobu protlaků a kečupů.

 

Výška rostliny

Keříčková odrůda. Přibližně 80 – 90 cm vysoká.

 

Plod

Středně velký, oválného tvaru, hmotnost 80 - 90 g.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy vysazujeme předpěstované, na slunné stanoviště v květnu, v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 60x40. Důležitá je pravidelná větší zálivka, s přihnojením v delších intervalech.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20 - 25°C.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist