Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

♣ 100 x semena Rajče Indigo Rose Zvýhodněná nabídka | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

♣ 100 x semena Rajče Indigo Rose Zvýhodněná nabídka

Indigo Rose

Indigo Rose

Naše cena s DPH:
182 Kč
Naše cena bez DPH:
158,27 Kč
Cena v cizí měně:
7,28 Euro
Množství:
4
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 100 semen

Osivo je negativně testováno na virus ToBRFV.

 

 

Popis

Rajče Indigo Rose je nová netradiční tyčková (indeterminantní) odrůda cherry rajčete, přezdívaná pro své zvláštní zbarvení plodů „tmavá kráska“. Temně černé plody se vyznačují oproti jiným odrůdám vyšším množstvím antioxidantů prospívajících lidskému zdraví. Jsou vhodné jak do pestrých zeleninových salátů, na přízdobu pokrmů, tak i k přímé konzumaci.  

 

Výška rostliny

Tyčková odrůda.

 

Plod

Kulaté plody o hmotnosti přibližně 30 g, dozrávající z modrofialové do černé, místy červené barvy, se sytě červenou dužinou sladkokyselé chuti, rostoucí v seskupení po 20 kusech s dobou zrání přibližně 80 dní. 

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 60x100. Důležitá je pravidelná zálivka s přihnojením. Rostlinu je vhodné pěstovat na jeden či dva výhony, ostatní zálistky jak je to možné vyštípneme. Rostlina vyžaduje oporu. 

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20 - 25 °C.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist