Nastavení soukromí

Pro poskytování služeb používáme soubory cookies. Některé z nich jsou pro fungování webu nutné, zatímco jiné nám pomohou vylepšit váš uživatelský zážitek a rychleji vás navést k tomu, co právě hledáte.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Svůj souhlas můžete snadno definovat kliknutím na tlačítko Přijmout vše Přijmout vše Nastavení
 

Rajče Dalimil Balení obsahuje 30 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

Rajče Dalimil Balení obsahuje 30 semen

Dalimil

Dalimil

Naše cena s DPH:
13 Kč
Naše cena bez DPH:
11,30 Kč
Cena v cizí měně:
0,52 Euro
Množství:
60
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 30 semen

Osivo je negativně testováno na virus ToBRFV.

 

 

Popis

Rajče Dalimil (Solanum lycopersicum L.) je keříčková (determinantní), středně raná odrůda vyšlechtěná v České republice. Největší předností této odrůdy je odolnost proti nemocem, zejména proti takzvanému fusáriovému vadnutí, což je choroba způsobená houbami. Rostlina je silná, kompaktní, dobře olistěná a je vhodná zejména pro polní pěstování, ale je možné ji zasadit i do truhlíku. Plod je vícekomorový, kulovitého tvaru, vážící 85 – 95 g, v plné zralosti červený. Hodí se pro přímou spotřebu do salátů, jako přízdoba pokrmů, do teplých jídel i ke konzervaci.

 

Výška rostliny

Keříčková odrůda.

 

Plod

Vícekomorový, kulovitého tvaru, vážící 85 – 95g, v plné zralosti červený.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy vysazujeme předpěstované, na slunné stanoviště v květnu, v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 60x40. Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20 – 25 °C.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist