Nastavení soukromí

Pro poskytování služeb používáme soubory cookies. Některé z nich jsou pro fungování webu nutné, zatímco jiné nám pomohou vylepšit váš uživatelský zážitek a rychleji vás navést k tomu, co právě hledáte.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Svůj souhlas můžete snadno definovat kliknutím na tlačítko Přijmout vše Přijmout vše Nastavení
 

Rajče Yellowstone Balení obsahuje 30 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 

Rajče Yellowstone Balení obsahuje 30 semen

Rajče Yellowstone

Rajče Yellowstone

Číslo výrobku:
0-0679-90006-01
Naše cena s DPH:
19 Kč
Naše cena bez DPH:
16,52 Kč
Cena v cizí měně:
0,82 Euro
Množství:
22
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 30 semen

Osivo je negativně testováno na virus ToBRFV.

  

Popis

Rajče Yellowstone, v překladu „žlutý kámen“, je většího vzrůstu, vhodné pro pěstování nejen v zeleninových záhonech, ale rovněž ve sklenících. Na jednom vijanu dozrává 6 – 8 velkých plodů jasně žluté barvy. Jsou masité, s žebrováním. Hodí se skvěle do hamburgerů, sendvičů, do omáček, kečupů a do všech italských pokrmů. Kvůli těžkým plodům, potřebuje rostlina silnou oporu.

 

Výška rostliny

Tyčková odrůda. Obvykle cca 200 cm.

 

Plod

Žebrovitý, vážící 150 – 350 gramů, v průměru 15 cm široké.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením. Rostlinu je vhodné pěstovat na jeden či dva výhony, ostatní zálistky, jak je to možné, vyštípneme. Rostlina vyžaduje silnou oporu.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20 - 25 °C.

  

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist