Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

Rajče Red Robin Balení obsahuje 10 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

Rajče Red Robin Balení obsahuje 10 semen

Naše cena s DPH:
21 Kč
Naše cena bez DPH:
18,26 Kč
Cena v cizí měně:
0,84 Euro
Množství:
47
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 10 semen

Osivo je negativně testováno na virus ToBRFV.

 

 

Popis

Rajče Red Robin je trpasličí okrasná rostlina malého vzrůstu, skvěle se hodící na terasy, do nádob i na pěstování v závěsných nádobách nebo v samozavlažovacích truhlících. Dá se pěstovat v místnosti, protože se dobře vyrovnává s nižším světlem. Někteří nadšenci dokonce tvrdí, že je možné je pěstovat v domě po celý rok. Také Vás překvapí vysokou výnosností a svou lahodnou, sladkou chutí. Perfektní samotná i do salátů.

 

Výška rostliny

Keříčková odrůda. Obvyklá výška 18 - 30 cm.

 

Plod

Plody jsou kulaté, velmi sladké, šťavnaté, vynikající jemné chuti, dozrávající do jasně červené barvy. Průměr je cca 3 cm. Doba zrání je přibližně 55 dní.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy, truhlíků a nádob na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Doporučené množství do truhlíku dlouhého 60 cm jsou 3 - 4 rostliny. Důležitá je pravidelná zálivka s přihnojením.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20 - 25 °C.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist