Rajče Dwarf Shadow Boxing Balení obsahuje 10 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

Rajče Dwarf Shadow Boxing Balení obsahuje 10 semen

Naše cena s DPH:
29 Kč
Naše cena bez DPH:
23,97 Kč
Cena v cizí měně:
1,16 euro
Množství:
4
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 10 semen

 

 

Popis

Rajče (Solanum lycopersicum) Dwarf Shadow Boxing je odrůda pocházející z USA, kterou vyšlechtil Tom Wagner. Tato, na houbové nemoci i viry odolná odrůda, má jedny z nejneobyklejších a nejhezčích plodů podobné švestkám. U stonku a na části kam dopadají sluneční paprsky je v plné zralosti vybarvena až do černa, zbytek tvoří žíhané oranžovo-červeno-žluté barvy. Rajče je velmi chutné, masité, s menším množstvím šťávy, takže se hodí jak do omáček, tak také čerstvé na Váš stůl, kde zcela jistě zaujme.

 

Výška rostliny

Keříčková odrůda. Obvykle dosahuje výšky 80 - 100 cm.

 

Plod

Oválný tvar s malou špičkou na konci. Je přibližně 7 cm dlouhý, vážící až 120 gramů. Uvnitř červená, na povrchu oranžovo-červeno-zlatá barva, v blízkosti stopky modročerná.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 80x100. Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální  teplota  pro klíčení rajčatových semen je 20 - 25 °C.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist