sazenice Chilli Black Pearl | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

sazenice Chilli Black Pearl

 
 
Konečná cena:
35 Kč
Cena v cizí měně:
1,40 euro
1,79 Dollar
Váha:
1 kg
Množství:
4
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje sazenice 1 ks

 

Popis

Chilli Black Pearl (Capsicum Annuum) původně pocházející z Ameriky  je jednou z nejkrásnějších druhů chilli kvetoucí fialovými květy na tmavě zelených, později fialových až černých výhoncích. Z květů se pak vyvíjejí neméně okrasné kulovité  lusky střední pálivosti, která se pohybuje okolo 20 000 - 30 000 SHU.

Jsou ideální pro přípravu omáček, polévek, gulášů a jiných pikantních pokrmů. Lze je používat v syrovém stavu, sušené, nebo nakládané.

 

Výška rostliny

je plně závislá od prostředí ve kterém ji pěstujete a od  podmínek, které ji poskytnete. Pohybuje se v rozmezí od 60 do100 cm.

 

Plod

Plodem jsou kulaté lusky o průměru cca 2 cm rostoucí vzpřímeně vzhůru, dozrávající z temně zelené až černé barvy po červenou v plné zralosti. Doba zrání je 80 – 90 dní.

 

Nároky

Rostlina vyžaduje teplé slunné stanoviště, humózní substrát, dobře zásobený živinami častým přihnojením. Malé rostliny přihnojte hnojivem s vyšším obsahem dusíku, například Kristalon Start, ledek atd. V době, kdy rostlina nasazuje na květ použijte hnojiva s vyšším obsahem draslíku a fosforu např. Kristalon Plod a Květ. Sazenice  je vhodné vysazovat vždy po dvou těsně vedle sebe. Při pěstování za oknem je možný celoroční výsev, při venkovním pěstování vyséváme již v lednu až únoru.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist