Nastavení soukromí

Pro poskytování služeb používáme soubory cookies. Některé z nich jsou pro fungování webu nutné, zatímco jiné nám pomohou vylepšit váš uživatelský zážitek a rychleji vás navést k tomu, co právě hledáte.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Svůj souhlas můžete snadno definovat kliknutím na tlačítko Přijmout vše Přijmout vše Nastavení
 

Rajče Sweet Casady Balení obsahuje 10 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

Rajče Sweet Casady Balení obsahuje 10 semen

Sweet Casady

Sweet Casady

Naše cena s DPH:
29 Kč
Naše cena bez DPH:
25,22 Kč
Cena v cizí měně:
1,16 Euro
Množství:
93
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 10 semen

Osivo je negativně testováno na virus ToBRFV. 

 

Popis

Rajče Sweet Casady (Solanum lycopersicum) je raná, tyčková (indeterminantní) odrůda s malými, podlouhlými červenožlutými pruhovanými plody. Rajče má velmi sladkou chuť a krásný vzhled, proto je vhodné pro přímou konzumaci, do salátů, na studené mísy, ale i k tepelnému zpracování. Rostlina se výborně hodí na zahradu, do skleníku, foliovníků, je možné ji také pěstovat ve větší nádobě.

 

Výška rostliny

Tyčková odrůda vyžadující oporu.

 

Plod

Podlouhlé, kompaktní, masité, velmi štíhlé plody, tvarově připomínající švestku, dozrávající do červenožlutého žíhaného zbarvení. Dorůstají přibližné velikosti 5 - 7 cm. Doba zrání je 70 - 75 dní.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 80x100. Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální  teplota  pro klíčení rajčatových semen je 20 - 25 °C.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist