Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

Rajče Indigo Apple Balení obsahuje 10 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

Rajče Indigo Apple Balení obsahuje 10 semen

Indigo Apple

Indigo Apple

Naše cena s DPH:
26 Kč
Naše cena bez DPH:
22,61 Kč
Cena v cizí měně:
1,04 Euro
Množství:
60
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 10 semen

Osivo je negativně testováno na virus ToBRFV.

 

 

Popis

Rajče Indigo Apple (Lycopersicon esculentum Mill) je netradiční raná tyčková (indeterminantní) odrůda cherry rajčete. Plody se vyznačují oproti jiným odrůdám vyšším množstvím antioxidantů prospívajících lidskému zdraví. Jsou  vhodné  jak do pestrých zeleninových salátů, na přízdobu pokrmů, tak i k přímé konzumaci. Doba zrání je cca 75 dní. Plody jsou odolné k praskání a dobře skladovatelné.

 

Výška rostliny

Tyčková odrůda. Obvykle dosahuje výšky cca 200 cm.

 

Plod

Plody jsou kulaté malé až středně velké, rostoucí v seskupeních. Mají vynikající šťavnatou sladkou chuť. Při dostatku slunečního svitu dozrávají do atraktivního zabarvení, z tmavě zelené přes fialovou a červenou do téměř černé barvy, se sytě červenou dužinou. Doba zrání je přibližně 75 dní.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a fóliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 60 x 100. Důležitá je pravidelná zálivka s přihnojením. Rostlinu je vhodné pěstovat na jeden či dva výhony, ostatní zálistky jak je to možné vyštípneme. Rostlina vyžaduje oporu. 

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20 - 25°C.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist