Nastavení soukromí

Pro poskytování služeb používáme soubory cookies. Některé z nich jsou pro fungování webu nutné, zatímco jiné nám pomohou vylepšit váš uživatelský zážitek a rychleji vás navést k tomu, co právě hledáte.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Svůj souhlas můžete snadno definovat kliknutím na tlačítko Přijmout vše Přijmout vše Nastavení
 

Rajče Blush tiger Balení obsahuje 10 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

Rajče Blush tiger Balení obsahuje 10 semen

Rajče Blush tiger

Rajče Blush tiger

 
 
Naše cena s DPH:
29 Kč
Naše cena bez DPH:
25,22 Kč
Cena v cizí měně:
1,16 Euro
Množství:
20
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 10 semen

Osivo je negativně testováno na virus ToBRFV.

 

 

Popis

Rajče Blush tiger (Lycopersicon esculentum Mill) je raná tyčková (indeterminantní) odrůda cherry rajčete. Vyznačuje se zvláště velkou úrodností a velmi chutnými plody. Doba zrání je 70 – 75 dní. Odrůda je odolná proti praskání, hodí se jak pro venkovní pěstování, tak i ve sklenících. Plody jsou vhodné k přímé konzumaci a zvláště do salátů, na studené mísy.

 

Výška rostliny

Tyčková odrůda vyžadující oporu.

 

Plod

Plody jsou podlouhlé, dozrávají do zářivé zlatožluté barvy s červeným žíháním. Velikost plodu je přibližně 4 – 5 cm, váha kolem 40g. Chuť je mimořádně sladká, šťavnatá, ovocná. Doba zrání přibližně 70 – 75 dní.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 80x100. Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20 - 25 °C.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist