Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

Rajče Purple Bumble Bee Balení obsahuje 10 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

Rajče Purple Bumble Bee Balení obsahuje 10 semen

Purple Bumble Bee

Purple Bumble Bee

 
 
Naše cena s DPH:
23 Kč
Naše cena bez DPH:
20 Kč
Cena v cizí měně:
0,92 Euro
Množství:
21
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 10 semen

Osivo je negativně testováno na virus ToBRFV.

 

 

Popis

Rajče Purple Bumble Bee (Lycopersicon esculentum Mill) je tyčková (determinantní) raná odrůda cherry rajčete. Vyznačuje se zvláště velkou úrodností a velmi chutnými plody. Doba zrání je 70 – 75 dní. Odrůda je odolná proti praskání, hodí se jak pro venkovní pěstování, tak i ve sklenících. Plody jsou vhodné k přímé konzumaci a zvláště do salátů i na studené mísy.

 

Výška rostliny

Tyčková odrůda.

 

Plod

Plody jsou kulaté, dozrávají do fialové barvy se zeleným žíháním. Chuť je mimořádně sladká, šťavnatá, ovocná. Doba zrání je 70 až 75 dní.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a fóliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 80 x 100. Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální  teplota  pro klíčení rajčatových semen je 20 - 25°C.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist