Rajče Toro F1 Balení obsahuje 20 semen | Neo seeds

 
 
Registrace
 
 
 
 

Rajče Toro F1 Balení obsahuje 20 semen

Toro F1

Toro F1

Naše cena s DPH:
18 Kč
Naše cena bez DPH:
14,88 Kč
Cena v cizí měně:
0,72 euro
Množství:
47
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Balení obsahuje 20 semen

 

 

Popis

Rajče Toro F1 je velmi raná, hybridní, tyčková (indeterminantní) odrůda rajčat, která má vysoký výnos rychle zrajících plodů vyrovnané velikosti i tvaru a vynikající chuti. Je vhodná k pěstování především ve volné půdě, ale i ve sklenících a fóliovnících. Větší kulaté plody jsou vhodné k přímé konzumaci, na přízdobu pokrmů, do čerstvých zeleninových salátů a také k tepelnému zpracování.

 

Výška rostliny

Tyčková odrůda vyžadující oporu.

 

Plod

Větší, kulaté, pevné a hladké plody o hmotnosti cca 80 – 100 g. Nepraskají ani v době déletrvajícího deštivého počasí. Dozrávající do sytě červené barvy s dobou zrání přibližně 65 - 70 dní.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 60x100. Důležitá je pravidelná zálivka s přihnojením. Rostlinu je vhodné pěstovat na jeden či dva výhony, ostatní zálistky jak je to možné vyštípneme. Rostlina vyžaduje oporu.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální  teplota  pro klíčení rajčatových semen je 20-25°C.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist TOPlist